Veterány

Špičková antikorózna ochrana pre youngtimer a oldtimer

 

Servisné centrum DINITROL

Banská Bystrica | Bratislava

Nie, nie je to len “obyčajné auto”.

Je to váš oldtimer!

Vaša vášeň – pre nostalgiu a jedinečný zážitok z jazdy. Benzín koluje vo vašich žilách. A preto chcete urobiť všetko preto, aby ste svojho miláčika ochránili pre hrdzou. Pomôžeme vám s našimi skúsenosťami s antikoróznou ochranou vozidiel špičkovými prípravkami DINITROL. Spoločnosť DINITROL sa venuje už viac ako 70 rokov vývoju inovatívnych produktov na antikoróznu ochranu vozidiel.

Zvýšte bezpečnosť a životnosť svojho vozidla investovaním do trvalej antikoróznej ochrany DINITROL. Tá najlepšia antikorózna ochrana veteránov.

Antikorozna ochrana veteranov - oldtimer - Mercedes_v5
Antikorozna ochrana veteranov - ochrana dutin podvozku

Ochrana dutín podvozku

Spoľahlivá ochrana na dlhé roky

Aj ten najmenší kút, každé zákutie je potrebné dôkladne ošetriť, aby bola zaručená trvalá ochrana proti korózii. Ochrana dutín podvozku prípavkami DINITROL je to ideálne riešenie.

Prípravok DINITROL 1000 spoľahlivo vytláča vlhkosť, čím zabraňuje vzniku hrdze. Vďaka svojím vynikajúcim penetračným vlastnostiam sa správa ako vosk. Napriek tomu je odolný voči teplotám a samozrejme nekvapká. Po aplikovaní zanecháva transparentný, vodu odpodzujúci ochranný film. Vďaka nemu sú všetky záhyby, zákutia podvozku starostlivo ošetrené.

Takto kvalitne chránite to, čo je vášmu srdcu blízke a je pre vás vzácne – a to na mnoho rokov.

Ochrana podvozku

Máme to radi transparentné

Všetko sa leskne a žiari. Lak a chrómované diely sú pedantne vyleštené. Originálne diely musia byť v perfektnom stave a starostlivo ošetrené. A to isté plati aj pre podvozok vozidla. A práve túto ochranu ponúkame pre vašeho miláčika.

DINITROL 4010 – transparentná, vysokoúčinná antikorózna ochrana, ktorá preniká aj do najmenšich medzier. Je tepelne odolná a vytvára neviditeľný ochranný povlak – čistá práca. Neovplyvňuje pravidlá pre špecifické schválenie historických vozidiel.

Odolná dlhodobá antikorózna ochrana aj pri vysokých teplotách. Čistota pri spracovaní.

Antikorozna ochrana veteranov - osetrenie podvozku
Antikorozna ochrana veteranov - ochrana dutin podvozku

Ochrana dutín karosérie

Spoľahlivá ochrana na dlhé roky

Podvozok vašeho miláčika je ošetrený, už sa treba postarať len o dutiny karosérie. Ako pri podvozku, každý kút, zákutie karosérie musí byť ošetrené aby bola zaručená trvala ochrana proti korózii. Ochrana dutín karosérie prípavkami DINITROL je to ideálne riešenie.

Prípravok DINITROL 1000 spoľahlivo vytláča vlhkosť, čím zabraňuje vzniku hrdze. Má vynikajúce penetračné vlastnosti a dlhodobý kozervačný účinok na dutiny karosérie. Po aplikovaní zanecháva transparentný, flexibilný, vodu odpodzujúci ochranný film.

Antikorózne ošetrenie dutín karosérie

Banská Bystrica | Bratislava

Dohodnutie termínu

V prípade záujmu o antikorózne ošetrenie vašeho vozidla prípravkami DINITROL nám vyplnte kontaktný formulár a my Vám pošleme cenovú ponuku aj s najbližším možným termínom servisného zásahu.