Agro technika

Špičková antikorózna ochrana agro techniky prípravkami DINITROL

 

Servisné centrum DINITROL

Banská Bystrica

Agro technika

Chránená v každom počasí

Traktory, obrábače sena, kombajny, lisy a iná agro technika ako aj transportné prostriedky – všetky tieto stroje vám musia za každých okolností slúžiť na maximum. Nie je čas na zlýhania. Vaša agro technika je vystavená nie len vplyvom počasia ale aj vlhkosti, hnojivám, pesticídom.

Vaše technicky dokonalé stroje sú sezónni pracovníci, po zbere stoja v stodole a čakajú na ďaľšie použitie. Hrdza a iné známky opotrebenia skôr alebo neskôr vedú k problémom. Spoľahlivá ochrana proti korózii, ochrana podvozku a ošetrenie dutín sú kľúčom k dlhej živostnosti a predĺženiu intervalov údržby. Šetrí to vašu peňaženku a nervy. My máme pre vás to správne riešenie.

S vysoko účinnou ochranou proti korózii od spoločnosti DINITROL získavate jasné výhody

Väčšia odolnosť vašich strojov

Vyššia zostatková hodnota stroja

Predĺženie intervalu údržby

Optimálna ochrana proti oderom od kameňov

Dlhodobá ochrana pred vlhkosťou a inými spúšťačmi korózie

Vyššia bezpečnosť

antikorózna ochrana agro techniky - Osetrenie podvozku
Antikorozna ochrana veteranov - ochrana dutin podvozku

Nedajte hrdzi žiadnu šancu

Spoľahlivá ochrana na dlhé roky

Či už na povrchu, v dutinách alebo na podvozku – s vysoko účinnými prípravkami DINITROL máte od korózie navždy pokoj.

Výsledkom dvojstupňového procesu aplikácie prípravkov DINITROL je extrémne odolná ochrana. V prvok kroku sa dutiny podvozku ošetria DINITROL 1000. Vyznačuje sa vynikajúcimi penetračnými vlastnosťami a zaručene sa dostane do každého skrytého kúta. Následne je podvozok ošetrený DINITROL 4010. Zanecháva tvrdý, transparentný film, ktorý je odolný voči vode, vlhkosti, vplyvom počasia ako aj kyselinám a zásadám. Je tiež odolný voči teplote až 200°C. Preto je ním možné ošetriť aj priestor motora a samotný motor.

Alternatívou je netrasparentná kombinácia DINITROL ML na ošetrenie dutín podvozku a DINITROL 4941 na ochranu podvozku. Robustná ochrana dutín podvozku a dlhodobá ochrana podvozku schne extrémne rýchlo. Zanecháva pevný čierny film, ktorý sa vyznačuje vysokou flexibilitou a veľmi dobrou priľnavosťou na všetky kovové povrchy. Preto je ideálny na prepravu a skladovanie v extrémne korozívnych podmienkach.

Antikorózne ošetrenie dutín karosérie

Banská Bystrica | Bratislava

Dohodnutie termínu

V prípade záujmu o antikorózne ošetrenie agro techniky prípravkami DINITROL nám vyplnte kontaktný formulár a my Vám pošleme cenovú ponuku aj s najbližším možným termínom servisného zásahu.